Blog Comfore

Zapraszamy do zapoznania się z treściami pojawiającymi się na naszym blogu. Znajda tu Państwo szereg informacji dotyczących naszych produktów oraz uroczystości, z myślą o których one powstają.

Nietypowe, Niebanalne Zaproszenia Ślubne w Niepowtarzalnych Wzorach

Aktualnie, w czasach gdy w internecie dostępnych jest bardzo wiele ofert na zaproszenia ślubne, trudno o coś faktycznie nietypowego, niepowtarzalnego i unikatowego. Niestety lwia część dostępnych wzorów zaproszeń wygląda niemal identycznie i to nie tylko w obrębie oferty danego producenta, lecz w znacznie szerszym kontekście. Monotonia wzornictwa zaproszeń związana jest w dużej mierze z możliwością (…)

Wyjątkowe Zaproszenia Ślubne Retro i Vintage

Ślub w Stylu Retro i Vintage Śluby i wesela organizowane są w przeróżnych stylach, które w przeważającej mierze łączy elegancja i wyjątkowość. Do tematów i motywów, które są jednymi z częściej wybieranych na oprawę organizowanych uroczystości, zaliczają się styl retro i vintage, kojarzące się wielu parom z wyrafinowaną, elegancką klasyką, zdającą się idealnie pasować do (…)

Klasyczne i Eleganckie Zaproszenia Ślubne

Zaproszenia na ślub, które odznaczają się elegancją i klasycznym designem, to jedne z częściej poszukiwanych wzorów przez Pary Młode. Elegancja wzbogacona nutką klasyki stanowi piękną otoczkę dla tak wyjątkowego wydarzenia jakim jest ślub kochających się osób. Zestawienie tych dwóch cech prowadzi do niezwykle atrakcyjnych wzorów zaproszeń ślubnych, które urzekają swoim wyglądem i dodatkowo w efektowny (…)

Zaproszenia ślubne ręcznie robione

Wszystkie zaproszenia ślubne, jak i pozostałe produkty objęte ofertą Comfore, wykonywane są w większym lub mniejszym stopniu ręcznie. Duża różnorodność oferowanych wzorów oraz ich stopień skomplikowania sprawiają, że bez ręcznej pracy doświadczonych osób nie dałoby się uzyskać tak efektownych zaproszeń, winietek, czy też zawieszek na alkohol. Dzięki wykorzystaniu pracy ręcznej, możliwe jest wykonywanie precyzyjnych elementów, (…)

Zaproszenia ślubne ze zdjęciem

Nie jest tajemnicą, że zaproszenia ślubne, poza ich główną funkcją, pełnią również rolę zaprezentowania się przyszłych nowożeńców jako para. Pary dają się poznać zapraszanym gościom poprzez dobór wzorów zaproszeń, ich kolorystykę oraz zamieszczanie wierszyków, które bliskie są ich sercu w treści zaproszeń. Część par decyduje się jednak na pójście o krok dalej i zamieszczają w (…)

Czarne zaproszenia ślubne

Podobnie jak w przypadku wielu innych produktów, tak również i w zaproszeniach, bardzo dużą rolę odgrywa ich kolorystyka. Wiele Par, decydując o wyborze najodpowiedniejszych zaproszeń ślubnych, rozgląda się za takimi, które kolorystycznie wpasowują się w wystrój sali weselnej, sukni lub dodatków do ubioru Panny Młodej, lub najzwyczajniej wedle własnych upodobań kolorystycznych. Pewnie większość z Was (…)

Zaproszenia na rocznicę ślubu

Zaproszenia na rocznicę ślubu, to jeden z tych produktów Comfore, który cieszy się niemałym zainteresowaniem ze strony naszych Klientów. W ramach tej części oferty przygotowaliśmy specjalnie opracowane wzory zaproszeń, które, dzięki drobiazgowym zabiegom, idealnie współgrają ze związanymi z nimi jubileuszami. W ramach oferty dotyczącej jubileuszów zaślubin proponujemy Państwu wiele różnorodnych opcji i wariantów tych produktów, (…)

Eleganckie i proste zaproszenia ślubne

Oferta Comfore, zawierająca zaproszenia ślubne, składa się z wielu oryginalnych propozycji, które powstawały specjalnie z myślą o oczekiwaniach naszych Klientów. Projektując dostępne wzory zaproszeń, każdorazowo staraliśmy się uzyskać możliwie jak najlepszy efekt, w czym między innymi pomogło nam staranne dobieranie wysokiej jakości papierów ozdobnych oraz efektownych dodatków. W efekcie naszej pracy powstała rozbudowana i nieszablonowa (…)

Dodatki i sposoby zdobienia papeterii okolicznościowej

Podstawą każdego zaproszenia, winietki czy też zawieszki na butelkę jest, z reguły, zadrukowany karton ozdobny. W pewnych przypadkach, takie rozwiązanie stanowi już całość i pełni funkcję gotowego produktu, ale w wielu przypadkach jest jedynie bazą, którą uzupełnia się różnego rodzaju dodatkami i zdobieniami. Istnieje wiele możliwości przyozdobienia wyrobów papierniczych, lecz podobnie jak w przypadku doboru (…)

Typy papierów stosowane w produkcji zaproszeń

Wyjątkowe zaproszenia wymagają wyjątkowej oprawy. Na efekt końcowy udanych, ładnych zaproszeń ślubnych składa się kilka czynników, które muszą zostać uwzględnione już w etapach pierwszych ich projektowania. Okazuje się bowiem, że nawet najbardziej wyszukane, drogie papiery, jeśli nie będą stosowane w przemyślany sposób, nie przyniosą oczekiwanych efektów. Kluczem do udanego wyrobu galanterii papierniczej, w tym zaproszeń (…)

Produkty galanterii papierniczej Comfore

Produkty skupione w ofercie Comfore, to oryginalne i wyjątkowe wyroby galanterii papierniczej. Całość produktów objętych naszą ofertą powstaje przy zachowaniu najwyższych standardów produkcyjnych, z użyciem bardzo dobrej jakości papierów i kartonów ozdobnych. Wysoka jakość końcowych produktów naszej oferty jest efektem dużego doświadczenia naszego Zespołu oraz ogromnej staranności z jaką podchodzimy do realizacji zamówień. Nasze produkty (…)