Eleganckie i proste zaproszenia ślubne

Oferta Comfore, zawierająca zaproszenia ślubne, składa się z wielu oryginalnych propozycji, które powstawały specjalnie z myślą o oczekiwaniach naszych Klientów. Projektując dostępne wzory zaproszeń, każdorazowo staraliśmy się uzyskać możliwie jak najlepszy efekt, w czym między innymi pomogło nam staranne dobieranie wysokiej jakości papierów ozdobnych oraz efektownych dodatków. W efekcie naszej pracy powstała rozbudowana i nieszablonowa oferta, w której skład wchodzą eleganckie, bardziej lub mniej skomplikowane, zaproszenia, o zróżnicowanym wzornictwie i oryginalnym wyglądzie.

Eleganckie i proste zaproszenia ślubne w szerokiej palecie barw

Wśród dostępnych propozycji znalazły się nie również zaproszenia ślubne, które cechuje elegancka prostota i klasyczny design. Wzory te kierowane są szczególnie do tych par, które szukają skromnych w formie, starannie wykonanych zaproszeń ślubnych, których wygląd harmonijnie współgra kolorystycznie z obraną przez parę oprawą ślubu i wesela. W efekcie naszych wytężonych prac projektowych stworzyliśmy kolekcję, która, co potwierdzają nam nasi Klienci, idealnie trafia w potrzeby i oczekiwania osób poszukujących zaproszeń o wspomnianej wyżej specyfice.

DODAĆ ZDJĘCIA PROSTYCH ZAPROSZEŃ Z WZORKAMI I WSTĄŻKĄ (wzorki i wstążka w tym samym kolorze)

Opisywane zaproszenia powstały z wykorzystaniem matowych papierów ozdobnych o wydatnej fakturze, które przyozdobione imionami Panny i Pana Młodych, z wykorzystaniem starannie dobranych czcionek, perfekcyjnie współgrają z wzorzystymi nadrukami i elegancką tasiemką. Założeniem, które towarzyszyło nam w trakcie opracowywania tych zaproszeń, było stworzenie eleganckich produktów, których kolory wzorzystych nadruków są dopasowane do zastosowanej w nich tasiemki z prostą kokardą. Finalnie udało nam się uzyskać efekt, który jest stuprocentową odpowiedzią na określone założenia.

Decydując się na zamówienie zaproszeń z tej serii, Pary mają możliwość określenia interesującego je wzoru oraz kolorystyki w jakiej mają zostać one wykonane. Kolorystyka tych zaproszeń opiera się o kolorystykę tasiemek, a tych oddajemy Wam do dyspozycji całą paletę. Co interesujące, mimo dużej swobody wpływania na końcowy wygląd zaproszeń oraz ich unikatową elegancję, produkty te dostępne są w bardzo atrakcyjnej, niewygórowanej cenie.