Zaproszenia na rocznicę ślubu

Zaproszenia na rocznicę ślubu, to jeden z tych produktów Comfore, który cieszy się niemałym zainteresowaniem ze strony naszych Klientów. W ramach tej części oferty przygotowaliśmy specjalnie opracowane wzory zaproszeń, które, dzięki drobiazgowym zabiegom, idealnie współgrają ze związanymi z nimi jubileuszami. W ramach oferty dotyczącej jubileuszów zaślubin proponujemy Państwu wiele różnorodnych opcji i wariantów tych produktów, które poza interesującym designem, dostosowane są do poszczególnych rocznic.

Dopasowanie zaproszeń do każdej okrągłej rocznicy uzyskaliśmy poprzez zastosowanie efektownych papierów i kartonów ozdobnych, których kolorystyka została dobrana w oparciu o nazwy poszczególnych jubileuszy. Przykładowo, do „srebrnej rocznicy ślubu” zastosowaliśmy kolorystykę utrzymaną w konwencji eleganckich papierów metalizowanych w kolorze srebrnym. Poza wyjątkowymi, luksusowymi papierami, zastosowaliśmy bardzo wyważone wzornictwo oraz idealnie pasującą do całości kolorystykę nadruków. Nasze zaproszenia na rocznicę ślubu dodatkowo uatrakcyjnia dobór najefektowniejszych i najbardziej eleganckich czcionek, których wygląd podkreśla uroczysty charakter jubileuszu, któremu poświęcony jest dany wzór zaproszenia.

Szczególnym rarytasem, który wyraźnie odróżnia naszą ofertę od konkurencji, są zaproszenia na rocznicę ślubu z tłoczonymi elementami ozdobnymi. Na części zaproszeń z tej kategorii stosujemy tłoczenia z metaliczną, błyszcząca folią, które wspaniale współgrają z użytymi papierami. Elementami wytłoczonymi na zaproszeniach są efektowne emblematy dostosowane do najistotniejszych rocznic ślubu. Zaproszenia z wytłoczonym motywem graficznym są propozycją dla tych z Państwa, którzy szukają efektownych zaproszeń, wyróżniających się elegancką, wyważoną prostotą.