Zaproszenia ślubne ze zdjęciem

Nie jest tajemnicą, że zaproszenia ślubne, poza ich główną funkcją, pełnią również rolę zaprezentowania się przyszłych nowożeńców jako para. Pary dają się poznać zapraszanym gościom poprzez dobór wzorów zaproszeń, ich kolorystykę oraz zamieszczanie wierszyków, które bliskie są ich sercu w treści zaproszeń. Część par decyduje się jednak na pójście o krok dalej i zamieszczają w zaproszeniach swoje zdjęcie z okresu narzeczeństwa.

Zaproszenia ślubne ze zdjęciem stają się coraz bardziej popularne i coraz więcej par rozgląda się za propozycjami takich zaproszeń, w których przewidziano umieszczenie zdjęcia. Popularność tego trendu nikogo nie powinna dziwić, gdyż zawsze fajnie jest pokazać się tym, których zapraszamy, a jeszcze nie mieli okazji widzieć Was razem, jaką parę tworzycie. Sprawą szczególnie ułatwiającą podjęcie decyzji o zakupie zaproszeń ze zdjęciem jest rozpowszechniona praktyka umawiania się z fotografem na sesję narzeczeńską, po której para ma bardzo pokaźny zbiór zdjęć idealnie nadających się do umieszczenia w zaproszeniach.

Efektowne zaproszenia na ślub ze zdjęciem pary młodej, nie należą jednak do bardzo popularnych wzorów wśród producentów papeterii ślubnej. Inaczej wygląda to jednak w przypadku oferty Comfore… Mając na uwadze bardzo różne potrzeby naszych Klientów, dużą część wzorów zaproszeń opracowaliśmy w taki sposób, że w określonym miejscu zaproszenia można umieścić zdjęcie, wierszyk lub nawet jedno i drugie. Dzięki elastycznym projektom, niemal każde zaproszenia z naszej oferty ślubnej to eleganckie zaproszenia ślubne ze zdjęciem.

Jeżeli poszukujecie efektownych zaproszeń, w których moglibyście umieścić swoje zdjęcie, to sprawdźcie nasze propozycje znajdujące się na stronie zaproszenia ślubne ze zdjęciem. Pewnie szybko zorientujecie się, że szeroki wachlarz możliwości dostosowania oferowanych zaproszeń do indywidualnych preferencji Klienta nie jest dla nas żadną przeszkodą. Jeśli chcecie umieścić Wasze zdjęcie na interesującym Was wzorze zaproszenia, to wystarczy, że w trakcie wypełniania formularza dotyczącego szczegółów zamówienia zaznaczycie odpowiednią opcję i wraz z formularzem prześlecie je do nas. Jeśli będzie to konieczne, odpowiednio dostosujemy je do potrzeb druku zaproszenia, a Wy zyskacie eleganckie zaproszenia ślubne ze zdjęciem, które z pewnością będą wyjątkowe i efektowne.