Black And White

Podczas projektowania tej serii zaproszeń, świadomie unikaliśmy stosowania jakichkolwiek kolorów, chcąc wykorzystać atrakcyjne, kontrastowe zestawienie czerni i bieli. W efekcie uzyskaliśmy proste, czarno-białe zaproszenia o bardzo eleganckim wyglądzie, z możliwością dostosowania wnętrza do własnych potrzeb Pary Młodej.

Zaproszenia wykonane są z białego, perłowego papieru, który świetnie współgra z czarnym zadrukiem oraz czarnym kartonem będącym podkładem i jednocześnie subtelną ramką elementów zadrukowanych treścią. Zewnętrzna część zaproszeń w całości pokryta jest efektownym wzorem, którego uzupełnieniem jest elegancki akcent pod postacią obwoluty wykonanej z czarnej tasiemki atłasowej z etykietą z imionami Pary Młodej oraz datą ślubu.

We wnętrzu, poza częścią centralną, która przeznaczona jest na główną treść zaproszenia, znajduje się specjalne miejsce na zdjęcie Pary Młodej, lub dodatkową treść, taką jak wierszyk, czy tez cytat.

Z zaproszeń tych szczególnie zadowoleni będą zwolennicy prostego, minimalistycznego stylu, który bezpośrednio przekłada się na wyrafinowaną elegancję.

Do każdego zaproszenia dodajemy kwadratową kopertę.

7.77

Wyczyść

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.