Glamour

Zaproszenia ślubne Glamour, to wyjątkowa propozycja dla tych, którzy poszukują czegoś unikatowego i jednocześnie eleganckiego. Zaproszenia te dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych, w których dominuje srebro lub złoto. Wariant złoty zadrukowywany jest w dopasowanych do papieru odcieniach brązu, natomiast w wariancie srebrnym, zdecydowaliśmy się na druk w kolorze stalowo-niebieskim. Elegancki charakter zaproszeń, podkreślony jest czarnym kartonem, który podklejany jest pod poszczególne ich elementy, dając efekt subtelnej, wyróżniającej je od tła, ramki. Kolejnym dodatkiem, wpływającym na unikatowy wygląd tych zaproszeń, jest wspaniale pasującą do całości, brokatową tasiemką ozdobną, znajdującą się na pierwszej stronie zaproszenia.

We wnętrzu zaproszeń znajduje się miejsce na główną treść oraz zdjęcie, odpowiednio dostosowane kolorystycznie do wybranego wariantu zaproszeń, lub dodatkową treść pod postacią wierszyka, cytatu, lub dowolną inną. Na wewnętrznym „skrzydełku” zaproszenia powtórzone są inicjały Pary Młodej, elegancko komponujące się z całością zaproszenia.

Te unikatowe zaproszenia ślubne z pewnością trafia w gusta i potrzeby nawet najbardziej wymagających, stając się wspaniałym uzupełnieniem Ich wyjątkowego Dnia.

Do każdego zaproszenia dodajemy kopertę w formacie DL.

13.00

Wyczyść

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.