Romantyczne maki

Te niezmiernie eleganckie zaproszenia ślubne, powstały specjalnie z myślą o Parach, które poszukują wyjątkowych, romantycznych wzorów, umożliwiających dostosowanie ich specjalnie do własnych potrzeb. Każda drukowana część zaproszeń wykonywana jest z perłowego, białego papieru, który nadaje im wyjątkowego i unikalnego charakteru. Zewnętrzna część zaproszenia została wzbogacona o efektowną obwolutę z atłasowej tasiemki, z imionami Pary Młodej oraz datą ślubu. Tasiemka ta, poza funkcją ozdobną, zamyka zaproszenie, uniemożliwiając jego samoczynne otwarcie.

Po lewej stronie, w części wewnętrznej zaproszenia, znajduje się miejsce przewidziane na zdjęcie Pary Młodej lub wierszyk, które tworzą wspaniałe wprowadzenie do głównej treści umieszczonej w części centralnej zaproszenia. Obydwa te elementy, podobnie jak imionami Pary Młodej umieszczane w wewnętrznej części zaproszenia na „skrzydełku”, są osobnymi elementami, doklejanymi do części bazowej. Bardzo praktycznym i efektownym uzupełnieniem zaproszenia jest wkładka, przeznaczona na dowolną treść, która znajduje się w specjalnej kieszonce w jego lewej części.

Zaproszenia te docenią wszyscy, którym bliskie są lekkie i jednocześnie eleganckie formy, będące idealnym kompromisem między minimalizmem, a klasycznymi projektami zaproszeń przepełnionymi ornamentami.

Do każdego zaproszenia dodajemy kopertę w formacie DL.

10.70

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.