Comfore.pl | Winietki Amelia

Eleganckie winietki ślubne

Winietki ślubne realizowane przez Zespół Comfore, to eleganckie progukty papeterii ślubnej. Duża dbałość o każdy szczegół i szeroki wybór wzorów spójnych z innymi produktami około ślubnymi powodują, że każde zamówienie winietek zaowocuje elegancką ozdobą stołów weselnych.

Precyzja wykonania

Precyzyjne, ręczne wykonanie winietek, jest jednym z tych czynników, które wpływają na ich estatyczny i elegancki wygląd. Oprócz ręcznej obróbce, tam gdzie jest to zalecane, stosujemy maszyny i urządzenia, które gwarantują najwyższej jakosci wykończenie winietek.

Efektownie ozdobione winietki

Poza najwyższej jakości drukiem, w produkcji naszych winietek ślubnych, posiłkujemy się przeróżnymi ozdobami, które nadają im jeszcze bardziej oryginalny wygląd. Wśród stosowanych dodatków znajdują się kokardki, kryształi oraz inne efektowne drobiazgi.

Kompletna papeteria ślubna

Winietki ślubne są cześcią naszej papeterii ślubnej i wykonywane są z myślą o umożliwieniu naszym Klientom nabycia wszystkich niezbędnych Im produktów w spójnej szacie graficznej. Wszystkie nasze winietki ślubne są wykonane w spójnej szacie graficznej z zaproszeniami.