Comfore.pl | Black And White

Zaproszenia ręcznie robione

Zaproszenia ślubne produkcji Comfore, to starannie wykonane, ręcznie robione zaproszenia, które uwodzą swoim wyglądem i elegancją. Ręczne wykonanie jest jedyną metoda osiągnięcia takich efektów jakie mamy zaszczyt Państwu prezentować.

Oryginalne zaproszenia

Wygląd naszych zaproszeń ślubnych jest efektem wytężonych starań, aby całość naszej oferty była efektowna i trafiała w gusta najbardziej wymagających Klientów. Tworząc oryginalne projekty zaproszeń staraliśmy się, aby były one eleganckie i efektowne.

Teksty na zaproszenia ślubne

Teksty znajdujące się we wnętrzach zaproszeń zostały dobrane tak, aby pasowały do całości oprawy graficznej i stanowią przykład zadruku. Zamawiając u nas zaproszenia ślubne, możliwe jest zamówienie wydruku dowolnych tekstów, takich jakie uznacie za najbardziej właściwe dla siebie.

Spójna szata graficzna

Wybierając zaproszenia ślubne z naszej kolekcji rozważcie również zamówienie innych wyrobów papeterii ślubnej. Specjalnie z myślą o każdym wzorze zaproszeń, stworzyliśmy spójne z nimi w formie i stylistyce takie produkty jak wienitki, czy też zawieszki na alkohol.